Lami Ajans Web tasarım şirketimiz kişisel projeler ve küçük işletmelerden dev e-ticaret projelerine kadar her müşteriye özel web tasarım Hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin artan teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını en makul fiyatlarla karşılamayı hedeflemektedir.
Müşteri Hizmetleri 0506 155 19 19
info@lamiweb.com
Anasayfa  /  Web Yazılım ve Programlama
0

Web Yazılım ve Programlama

Maksimum performans ve minimal maliyet ile işletmenizin büyümesini güçlendirecek web yazılım ve programlama hizmetimiz işinizi büyütmenin en hızlı yolu olmayı hedefler. Firmamız tam olarak ne istediğinizden emin olmak için sizinle yakın bir şekilde çalışır ve deneyimli, yüksek kaliteli özel web sitesi geliştirme ve arama motoru optimizasyonu içeren bir dizi web hizmeti sunmaktadır.

Firmamızın web yazılım ve programlama hizmeti de dahil olmak üzere diğer tüm web hizmetlerinde şeffaflık ön plandadır. Küçük metin sayfalarında veya herhangi bir şekilde gizli masraflar sıkıştırarak fiyatlar kabartılmaz. Ayrıca rekabetçi fiyatlarımız ile en kaliteli çalışmaları sunma sözü veriyoruz. Proje öncesi ve sonrası müşteri servisi her zaman devam etmektedir. İhtiyacınız olduğu her an bizimle iletişime geçip herhangi bir konuda teknik destek alabilirsiniz.

Projelerimizde her zaman son teknolojiler kullanılır. Ekibimizde dakika dakika teknolojik gelişmeleri takip eden uzmanlarımız var. Tekniklerin çok hızlı değiştiği modern web ortamını oluşturuyoruz.

İşiniz ne olursa olsun tüm müşterilerimiz için yaptığımız gibi rekabet gücü yüksek bir pazarda daha iyi performans göstermenize ve gelişmenize yardımcı olabiliriz. Son derece rekabetçi fiyat ile tüm hizmetlerimizle müşterilerimize %100 memnuniyet sağlıyoruz. Müşterilerinizin sürekli ziyaret etmek isteyeceği bir ekonomik web sitesi arıyorsanız firmamız sizin için doğru bir seçim olacaktır. Tutkuyla birlikte edinilen beceriler, ürünler ve hizmetler, firmamızın bir işletmenin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olabileceğini gösterir.

İyi bir başlangıç için yeni bir web sitesi oluşturmak sadece harika görünümlü bir web sitesine sahip olmak anlamına gelmez. Ayrıca sizi büyük arama motorlarında farklı kılacak özellikler gerekecektir. Web sitenizin başarısı için bunların hepsi kritik öneme sahiptir. Firmamız işletmeniz için en iyi ve en hızlı başlangıcı elde etmesini ister. Bu yüzden tüm web yazılım ve programlama paketlerimiz arama motoru optimizasyonu hizmeti içermektedir. Bu web sitenizin Google gibi arama motorlarındaki sıralamasını yükseltecektir.

Duyarlı Web Geliştirme

Günümüzdeki web site trafiğinin büyük bölümünü mobil ziyaretçiler oluşturmaktadır. Bu yüzden web sitenize gelen mobil kullanıcıları kaçırmamak için kesinlikle mobil uyumlu bir web sitesine ihtiyacınız vardır. Ayrıca mobil uyumlu tasarım Google ve diğer arama motorları gözünde büyük bir öneme sahiptir. Arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak için web sitesinin mutlaka duyarlı tasarıma sahip olması gerekir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web geliştirme yalnızca tasarımdan ibaret olmadığı gibi yalnızca eklenti ve ileri düzey özellikler de yeterli değildir. Bir web sitesinin hedeflediği kitleye başarılı bir şekilde ulaşması için SEO kaçınılmazdır. Firmamız her web hizmetinde bunu eksiksiz bir şekilde size sunar.

web programlama
web yazılım firması

Web Tasarım Çalışmalarımızdan Bazıları