Lami Ajans Web tasarım şirketimiz kişisel projeler ve küçük işletmelerden dev e-ticaret projelerine kadar her müşteriye özel web tasarım Hizmeti sunmaktadır. Farklı sektörlerdeki müşterilerimizin artan teknolojik ve tasarım ihtiyaçlarını en makul fiyatlarla karşılamayı hedeflemektedir.
Müşteri Hizmetleri 0506 155 19 19
info@lamiweb.com
Anasayfa  /  Kurumsal Web Tasarım
3

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım şirketinizin durumunun ve karakterinin dijital ortamdaki bir sunumudur. Web tasarım firmamız bu alandaki geniş deneyimi ile imajınızı geliştirmenize yardımcı olacaktır. Firmamız kurumsal web tasarımdan kimlik tasarımı ve logo tasarımı gibi farklı alanlarda özgün hizmetler sunar.

Kavramsal Tasarım

Kurumsal Web Tasarım ekibimiz her müşteriye aynı şablonu sunan geliştiricilerden değildir. Firmamız her müşteriye özel kişiselleştirilmiş tasarımlara sahiptir. Ekibimiz pazarlama, reklam, kullanılabilirlik ve kavramsal tasarım konularında deneyimlidir. Web sitenizdeki her grafik, medya ve içerik unsuru kavramsal bir tasarıma ve mesaja sahip olacaktır.

Rekabette Avantaj Kazanın

Günümüzdeki birçok kurumsal web sitesi kavramsal tasarım, özgünlük ve kaliteli kullanıcı deneyimi göz ününe alınmadan, deneyimsiz web tasarımcıları tarafından tasarlanmıştır. Web tasarım firmamız güçlü ve uygun bir kullanıcı deneyimi sağlayan etkileyici ve benzersiz bir tasarımla rakiplerinize üstünlük sağlamanızda yardımcı olur; ziyaretçilerinizin hatırlayacağı ve tekrar tekrar dönüp bakmak isteyeceği bir web sitesi sağlar. Firmamız web sitenizin sektörünüzde en üst noktaya taşır çünkü web siteniz deneyimli tasarım, marka ve pazarlama uzmanlarından oluşan bir ekip tarafından tasarlanmış olacaktır.

Kurumsal Web Tasarım Firması

Firmamız özgün tasarım, kullanılabilirlik, internet pazarlama, internet teknolojisi ve programlama alanlarında uzmanlara sahip bir ekipten oluşur. Firmamız müşterileriyle olan güçlü iletişimi sayesinde hedef kitleyi kolaylıkla tespit eder ve müşterileri için ihtiyaç duyulan tüm özellikleri sunar. Aynı zamanda rakipler araştırılı ve eşsiz bir rekabet avantajı sağlanır.

Firmamız;

● İmajınızı ve markanızı web’de geliştirmenize yardımcı olacaktır.
● Göze çarpan ve unutulmaz tasarımlar sunar.
● Temiz ve iyi organize edilmiş siteler tasarlar.
● Müşterilerinizin ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca bulabilir hale getirir.
● Tasarımları belirli bir hedef kitleye uygun hale getirir.
● Web sitenizdeki her pazarlama öğesine bir amaç ve mesaj yükler.
● Kullanıcıları yakalayan ve saklayan ilgi çekici web siteleri oluşturur.
● Rakiplerinizi araştırır ve sizi eğrinin ve yeni trendlerin önünde tutmak için kitlenize en iyi kullanıcı deneyimini sunma imkanı verir.
● Eğrinin önünde durur, yeni trendlerin farkındadır ve bir müşterinin avantajı için ne zaman neyi kullanacağını bilir.
● Olağanüstü kalitede olağanüstü bir değer sunmaya inanmaktadır.
● Her müşteri için mümkün olan en iyi memnuniyeti sağlamak için elinden gelenin en iyisini yapar.
● Müşterinin tüm hizmetlerde beklentilerinin üstünde ve ötesinde sonuç almasını hedeflemektedir.

Artık sizin de bir kurumsal web tasarım hizmeti almanız gerektiğinizi düşünüyorsanız ve firmamız hakkında daha detaylı bilgi edinip cazip tekliflerimizi öğrenmek istiyorsanız kolay ve hızlı bir şekilde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

kurumsal web tasarımı
kurumsal web tasarım-ajansı

Web Tasarım Çalışmalarımızdan Bazıları